
- Balık ve Deniz Ürünleri
- Çiğ Köfte
- Meze
- Express Teslimat
Yavuz Usta Çiğ Köfte
Mevcut fırsatlar
Çiğ Köfteler
Özel Cevizli Çiğ Köfte Dürüm
200 TL
İsteğe göre; göbek marul, roka, maydanoz, limon, acı sos, nar ekşisi, domates, mısır
0Cevizli Duble Çiğ Köfte Dürüm
280 TL
İsteğe göre; acı sos, nar ekşisi, göbek marul, roka, maydanoz, domates, limon
0Cevizli Çiğ Köfte (250 gr.)
400 TL
Roka, maydanoz, limon, isteğe göre, yeşillik, acı sos, nar ekşisi, 3 adet lavaş ile
0Cevizli Çiğ Köfte (500 gr.)
700 TL
Roka, maydanoz, limon, isteğe göre yeşillik, acı sos, nar ekşisi, 5 adet lavaş ile
0Cevizli Çiğ Köfte (750 gr.)
900 TL
Roka, maydanoz, limon, isteğe göre yeşillik, acı sos, nar ekşisi, 7 adet lavaş ile
0Cevizli Çiğ Köfte (1 kg.)
1.300 TL
Roka, maydanoz, limon, isteğe göre yeşillik, acı sos, nar ekşisi, 10 adet lavaş ile
0Cevizli Çiğ Köfte (500 gr.) (Garnitürsüz)
500 TL
1 adet acı sos, 1 adet nar ekşisi ile
0Cevizli Çiğ Köfte (1 kg.) (Garnitürsüz)
950 TL
1 adet acı sos, 1 adet nar ekşisi ile
0Doritoslu Çiğ Köfte Dürüm (150 gr.)
300 TL
Göbek marul, roka, maydanoz, limon, acı sos, nar ekşisi, domates, mısır, Doritos
0Cevizli Duble Doritoslu Çiğ Köfte Dürüm
350 TL
Göbek marul, roka, maydanoz, limon, acı sos, nar ekşisi, domates, mısır, Doritos
0
Soğuk Mezeler
Zeytinyağlı Taze Fasulye
350 TL
Günlük hazırlanır.
0Havuç Tarator
160 TL
Tek kişilik
0Zeytinyağlı Biber Dolması
350 TL
Zeytinyağı
0Zeytinyağlı Yaprak Sarma
400 TL
6 adet
0
Midye Dolmalar
Midye Dolma (Adet) (Küçük)
20 TL
Adet olarak servis edilmektedir.
0Midye Dolma (Adet) (Orta)
30 TL
Adet olarak servis edilmektedir.
0Midye Dolma (Adet) (Büyük)
40 TL
Adet olarak servis edilmektedir.
0Midye Dolma (Küçük) (20 Adet)
400 TL
20 adet
0Midye Dolma (Küçük) (40 Adet)
800 TL
40 adet
0Midye Dolma (Küçük) (60 Adet)
1.100 TL
60 adet
0Midye Dolma (Küçük) (75 Adet)
1.400 TL
75 adet
0Midye Dolma (Orta) (40 Adet)
1.150 TL
40 adet
0Midye Dolma (Küçük) (100 Adet)
1.700 TL
100 adet
0Midye Dolma (Orta) (20 Adet)
600 TL
20 adet
0Midye Dolma (Orta) (60 Adet)
1.700 TL
60 adet
0Midye Dolma (Orta) (75 Adet)
2.400 TL
75 adet
0Midye Dolma (Orta) (100 Adet)
2.900 TL
100 adet
0
Yan Ürünler
Acı Sos (Adet)
25 TL
Adet olarak servis edilmektedir.
0Nar Ekşisi (Adet)
25 TL
Adet olarak servis edilmektedir.
0Limon (Adet)
50 TL
Adet olarak servis edilmektedir.
0Lavaş (3 Adet)
35 TL
3 adet
0Yeşillik Tabağı (Küçük)
200 TL
Göbek marul, roka, maydanoz
0Yeşillik Tabağı (Büyük)
300 TL
Göbek marul, roka, maydanoz
0
Tatlılar
Brownie Çilek Nutella Mag
500 TL
Cam kavanozda servis edilir.
0Richy Mag
800 TL
Cam kavanozda servis edilir. Fındık, fıstık, muz, çilek, Nutella
0Fındıklı Mag
700 TL
Cam kavanozda servis edilir.
0Brownie Nutella Mag
450 TL
Cam kavanozda servis edilir.
0Çilekli Mag
400 TL
Cam kavanozda servis edilir.
0Muzlu Çilekli Nutellalı Mag
500 TL
Cam kavanozda servis edilir.
0Muzlu Oreolu Nutellalı Mag
500 TL
Cam kavanozda servis edilir.
0Oreolu Mag
350 TL
Cam kavanozda servis edilir.
0
İçecekler
Coca-Cola Zero Sugar (33 cl.)
150 TL
Kutu içecek
0Coca-Cola (33 cl.)
150 TL
Kutu içecek
0Coca-Cola Light (33 cl.)
150 TL
Kutu içecek
0Coca-Cola Şekersiz (33 cl.)
150 TL
Kutu içecek
0Fanta (33 cl.)
150 TL
Kutu içecek
0Sprite (33 cl.)
150 TL
Kutu içecek
0Ayran (30 cl.)
75 TL
Büyük boy
